Yiğit Rent a Car

21 Oct 2014 RSS Haber Yorumlar

AUDI A8 Kiralama (audi a8)

0

AUDI A8 Kiralama (audi a8)

Yeni Audi araba kiralama Oran A8, quattro dört tekerden çekiş sistemini, ASF (Audi uzay kafesi) prensibine araba kiralama Öveçler dayanan tamamen alüminyum bir gövdeyi, uyarlamalı araba kiralama Sıhhiye havalı süspansiyonu ve geniş bir yüksek torklu, yüksek performanslı araba kiralama Tandoğan V6 ve V8 motor seçeneklerini birleştirmektedir.

A8, havayı araba kiralama Topraklık bir önceki modelden %8 daha düşük olan bir hava sürtünme araba kiralama çankaya katsayısı ile yarar. Sınıfındaki en düşük arka aks kaldırma kuvvetini, araba kiralama mamak olağanüstü yol tutuşu ve stabiliteyi sağlar. Alışılagelmiş ampullerden araba kiralama sincan daha küçük ve daha akıllı olan hafif yapılı ışıklı diyotları daha araba kiralama çubuk fazla görüş, nüfuz kabiliyeti ve toplamda daha güvenli bir sürüş deneyimi araba kiralama kazan sunar.

Performans:
Yeni araba kiralama çankırı A8 2.8 FSI, 100 kilometrede ortalama 8.3 litrelik yakıt tüketimi ve 199 g/km’lik araba kiralama afyon sınıfının en düşük karbondioksit emisyonuyla çevreci kimliğini araba kiralama konya de vurguluyor. Önden çekişli olan Audi A8 2.8 FSI’da otomatik şanzımanla araba kiralama bolu sunuluyor. Yeni 2.8 litrelik 210 HP’lik V6 motor, 3000 ile 5000 d/d araba kiralama zonguldak aralığında maksimum 280 Nm torka ulaşabiliyor. Başarılı hızlanma araba kiralama karabük değerleri de yakalayan A8 2.8 FSI, 0′dan 100 km/s hızlanmasını araba kiralama bartın 8 saniyede tamamlarken maksimum hızı da 238 km/s olarak belirtiliyor. araba kiralama kastamonu Yenilenen Audi A8′in en üstün versiyonlarıysa A8 W12 ve araba kiralama çorum Audi S8.

Teknoloji:
Gelişmiş anahtar:
Gelişmiş araba kiralama saray bir elektriksel anahtar sinyali ile bir butona basarak araba çalıştırılabilir. araba kiralama gimat Marş butonuna basılmasıyla ve direksiyon kilidi ile immobilizer araba kiralama ostim otomatik olarak aktif durumdan çıkarılır.
Uyarlamalı hız sabitleme sistemi (Cruise control):
Otomobilin araba kiralama balgat hızını önde giden araca öngörülmüş bir güvenli mesafe bırakacak araba kiralama incek şekilde otomatik olarak düzenleyen bir sistemle kontrol ele alınabilir araba kiralama havalimanı.
Elektronik Park Freni:
A8’in araba kiralama çankaya elektromekanik fren sistemi ile akıllıca durmak mümkün. Orta konsoldaki araba kiralama mamak basit bir kumandayı itin/çekin ve A8 güvenli frenleme için gerekli doğru araba kiralama keçiören kuvvet miktarını otomatik olarak uygulayarak gerisini yapacaktır.
DVD navigasyon:
Uzun araba kiralama gölbaşı yolculuklar için ideal olan bu sistem A8’de, çok daha büyük mesafeleri araba kiralama pursaklar kapsayan daha hızlı bir DVD bazlı sistem olarak bulunmaktadır.

Güvenlik:
Quattro:
Quattro dört araba kiralama sincan tekerden çekiş sistemi, A8’e her türlü koşulda olağanüstü çekiş araba kiralama çubuk ve performans sağlıyor.
Aktif Koltuk Başlıkları:
Koltuk başlıkları araba kiralama akyurt yaralanmaları azaltmakta aktif bir rol oynuyor. Bir arkadan araba kiralama yenimahalle çarpma durumunda A8’in koltuk başlıkları öne doğru hareket araba kiralama etimesgut ederek ensenin geri hareketi dolayısıyla yaralanma riskini azaltıyor.
ESP:
Tehlikeli araba kiralama ulus durumları kontrol altına almak için Elektronik Stabilite Programı (ESP) bir araba kiralama kazan yarış sürücüsünden bile daha hızlı tepki verir. ESP, tekerlek devir sayılarını, araba kiralama elmadag kayma açılarını ve direksiyon simidinin konumunu izleyerek araba kiralama kırıkkale fren yapabilir ve tam çekiş ve kontrol sağlayana kadar her bir tekerleğe araba kiralama çankırı verilen gücü azaltabilir.
Hava Yastıkları:
Ön koltukta araba kiralama eskişehir oturan yolcu iki kademede açılan hava yastığı ile korunurken araba kiralama afyon sürücü, radyal açılma biçimi kaza yaralanmalarını azaltmada etkili olduğu araba kiralama konya kanıtlanan yenilikçi bir halka tipinde hava yastığı ile korunmaktadır.
Audi uzay kafesi III:
Audi uzay araba kiralama kırşehir kafesinin üçüncü kuşağı, halihazırdaki endüstri standartlarının araba kiralama bolu tümünü fazlasıyla karşılamaktadır. Yüksek burulma sertliği,seyir araba kiralama zonguldak ve kullanım özelliklerini iyileştirerek onu Audi’nin yenilikçi araba kiralama karabük güvenlik teknolojisi için bir başka örnek haline getirilmektedir.

Comments are closed.